Check Out All Our Pictures " ClickHere"
Bow Season | |||
Name | From | Bagged Deer In: | Pt's |
Brian Polishak | West Branch | Burliegh Township | 8pts |
Ryan Polega | Ruth | Verona | 8pts |
Nate Freel | Grand Blanc | Marlette | Doe |
Rick Ashmore | Tawas | Iosco County | 8pts |
Aaron Anthony | National City | National City | 8pts |
Shandra Currie | National City | Iosco County | 8pts |
Susan Weishuhan | Prescott | Hale | 8pts |
Andrew Blust | East Tawas | East Tawas | 8pts |
Renee Alfaro | Peck | Sanilac County | 8pts |
Matt Lemmer | Standish | Standish | 11pt |
Jeff Douglas Jr. | East Tawas | Wilber Twp. | 8pts |
Greg Brown | Tawas City | Arenac County | 6pts |
Ed Crainer | Whittemore | Iosco County | 8pts |
Micah Jordan | East Tawas | National City | 10pts |
Eric Reilly | Hale | Hale | 8pts |
Jeff Felske | Midland | Midland | 7pts |
Darlene Gayeski | East Tawas | Twinning | 10pts |
Bayley Gehring | Harbor Beach | Port Hope | 8pts |
Ken Douglas | East Tawas | Oscoda | 4pts |
Wayne Kuzbiel Jr. | East Tawas | Iosco County | 8pts |
Vincent Saura | Tawas City | Iosco County | 8pts |
Michael Luberda | Augres | Augres | 8pts |
Russ Garland | Macomb | Presque Isle | 8pts |
Brad Taylor | Rogers City | Rogers City | 10pts |
Jon Look | Tawas City | Iosco County | 7pts |
Ed Minney | East Tawas | Iosco County | 6pts |
Bonnie Kaiser | National City | National City | 11pts |
Larry Moskwa | Lincoln | Lincoln | 10pts |
Melissa Guoan | Twinning | Arenac County | 10pts |
Aaron Buza | Alpena | Posen | 8pts |
Ryan Polega | Ruth | Verona | 8pts |
Mike Murphy | AuGres | Arenac County | Doe |
Tom Beebe | Hale | Roscommon | 8pts |
Cory Abend | Ossineke | Ossineke | 8pts |
Robby Kimsel | East Tawas | Wilber Twp. | 8pts |
Nate Peterson | Kinde | Grindstone City | 8pts |
Rob Eschmann | Sterling Hts. | Alcona County | 8pts |
Kathy Carr | Mikado | Alcona County | 5pts |
Ryan Sheldon | Hale | Iosco County | 10pts |
Angie Tanner | Mikado | Alcona County | 9pts |
Emily Kramer | Bay City | AuGres | 8pts |
Patrick Frank | Hale | Hale | 6pts |
LeAnn O'neil | West Branch | Prescott | 7pts |
Neil Munsey | Prescott | Ogemaw County | 9pts |
Eddie Meltz | Oscoda | Alcona County | 8pts |
Trisha Heming | National City | Tawas City | 8pts |
Walter Roy | West Branch | Ogemaw County | 8pts |
Julie Weber Hale | Hale | Hale | 6pts |
Chris LaFreniere | Whittemore | Huron Natl Forest | 9pts |
Larry Swiercz | Bay City | Bad Axe | 7pts |
Debra Cabala | Pinconning | Omer | 4pts |
Jeramie Schimmer | Oscoda | Alcona County | 10pts |
Jim Sanford | AuGres | Tawas Twp. | 6pts |
Patrick Roy | Kawkawlin | Ogemaw County | 8pts |
Steve Anthony | National City | Iosco County | 7pts |
Jerry Carr | Alger | Alger | 6pts |
Robert Johnson |
Farmington |
Alcona County | 8pts |
Richard Michalak | Tawas City | Arenac County | Doe |
Frank Murieko | Twining | Twining | 6pts |
Randy Finkel | Harbor Beach | Huron County | 8pts |
Ed Beckley | East Tawas | Wilber Twp. | 7pts |
Ann Woelke | East Tawas | Iosco County | 7pts |
Alphonso Vultaggio | Washington | Alcona County | 8pts |
Arthur Gray | Greenbush | Alcona County | 7pts |
Gary Carnes | Hale | AuGres | 11pt |
Jerry Lee | Oscoda | Oscoda | 8pts |
Ashley Mazure | Bellville | Huron County | 8pts |
Jeremy Woughter | West Branch | Arenac County | 11pts |
Kyle Evritt | Tawas City | Arenac County | 8pts |
Randall Morgan | Harrisville | Alcona County | 10pts |
Alan Erndt | AuGres | AuGres | 8pts |
Katie Hummerickhouse | AuGres | Arenac County | 6pts |
Robert Harris | West Branch | Ogemaw County | 10pts |
Brent Charnock | Livonia | Whittemore | 8pts |
whitney Rollins WINNER |
AuGres | Arenac County |
9pts |
Mike Badour | Standish | Arenac County | 10pts |
Will Cousins | East Tawas | Marlette | 8pts |
Bryan Kramer | Bay City | Hale | 8pts |
Kyle Wirt | Tawas | Tawas | 7pts |
Cameron White | Hale | Turner | 10pts |
B.J Bell | Tawas | Tawas | 8pts |
Tom Histed | Bay City | South Branch | 7pts |
Dale Cook | Haslett | Haslett | 8pts |
Ronald Blake | Hillman | Hawks | Doe |
Joshua Hopkins | National City | National City | 8pts |
Billy Hopkins | Mt Morris | National City | 4pts |
Andrew Prouty | Greenbush | Alcona County | 8pts |
Robert Volders | Linwood | Saginaw County | 9pts |
Jacob Tidball | Tawas City | Iosco County | 8pts |
Lauren Bielby | Saginaw | Hale | 8pts |
Mike Mendoza | ThomasTwp. | Atlanta | 8pts |
Matthew Lubeski | Owendale | Ubly | 11PTS |
Ken Simmons | Tawas City | Iosco County | 8pts |
Bennie Schultz | Hubbard Lake | Hubbard Lake | 6pts |
Joshua Barr | Whittemore | Iosco County | 10pts |
Holly Klukowski | Lincoln | Lincoln | 8pts |
William Wirely | Tawas City | Tawas City | 5pts |
Joe Stone | Prescott | Prescott | 8pts |
Carl Bragg | West Branch | Ogemaw County | 8pts |
Nathaniel Gilbert | ast Tawas | Hale | 4pts |
Jason Nowiski | Harbor Beach | Huron County | 8pts |
Brian Crainer | Twining | Iosco County | 8pts |
Bonnie Perkins | Gkennie | Alcona County | 10pts |
Anthony Pileri | Oscoda | Alcona County | 6pts |
Don Thwing | East Tawas | Iosco County | Spike |
Dave Reed | Brighton | Curran | 6pts |
Wayne Kuzbiel | Eas Tawas | Iosco County | 5pts |
Jacob Felskie | Auburn | Iosco County | 8pts |
Joey Kimsel | Oscoda | Iosco County | 8pts |
Landen Caverly | Whittemore | Whittemore | 9pts |
Rifle Season | |||
Name | From | Bagged Buck In | PT's |
Philip Lawrence | Vienna Twp | Vienna Twp. | 8pts |
Robby Kimsel | East Tawas | Wilber | 7pts |
Kayla Richmond | East Tawas | Wilber | 8pts |
James Richmond | East Tawas | Stockbridge | 8pts |
Andy kobs | Tawas | Iosco County | 6pts |
Greag Blust | Grayling | Alabaster | 8pts |
Joel hummerickhouse | East Tawas | Arenac County | 7pts |
Andrew Dorr | Mikado | Alcona County | 8pts |
Kendra Colvin | West Branch | Ogemaw County | 8pts |
Aydria Kubik | Oscoda | Alabaster | 6pts |
Dan Ferchak | Harrisville | Alcona County | 7pts |
Dave Beauchamp | Oscoda | Harrris Twp. | 8pts |
Brian Huaff | Tawas | Tawas | 5PTS |
Sherri Corbin | Alpena | Alpena County | 8pts |
Sherry Flemington | Caro | Caro | 9pts |
Wes Chrivia | Whittemore | Sherman Twp. | 8pts |
Roman Brasi | Hale | Hale | 9pts |
Cary Grezeszak | Lupton | Ogemaw Couty | 8pts |
Dave Crouterfield | Standish | Kalkaska | 8pts |
Clay Crouterfield | Standish | Kalkaska | 7pts |
Gage Kangas | Hale | Hale | 8pts |
Russ Garland | MaComb | Presque Isle | 8pts |
Wayne Odell | Mikado | Mikado | 7pts |
Bill Jones | National City | Lapeer | 2pts |
Debra Ludwiczak-Henry | Alpena | Black River | 8pts |
Gavin Dukaj | Whittemore | Rose City | 8pts |
Mike Wood | National City | Alabaster | 8pts |
Carl Bragg | West Branch | Ogwmaw County | 7pts |
Rick Youngs | East Tawas | Iosco County | 8pts |
Steve King | Rockford | National City | 10pts |
Glenn Belyea | Harrisville | Harrisville | Doe |
LeAnn O'neil | West Branch | Ogemaw County | 8pts |
Michael Tressler | Turner | Arenac County | 10pts |
Chris Zepke | Otisville | Otisville | 6pts |
Jody Provost | East Tawas | Prescott | 6pts |
Stacey Deel | Sterling | Ogemaw County | 6pts |
Ty Aron | Mikado | Alcona County | 8pts |
Scott Loss | Palms | Sanilac County | 8pts |
Marilyn Badour | AuGres | Arenac County | 8pts |
Eric Martin | National City | National City | 6pts |
Mark Vennix | Kawkawlin | Ogemaw County | 8pts |
Nate Freel | Grand Blanc | Tawas City | 9pts |
Vicki Reilly | Rose City | Rose City | 8pts |
Mark Reilly | Rose City | Rose City | 8pts |
Wendy Lauria | Hale | IosoCounty | 9pts |
Andy Kobs | Tawas | Iosco County | 8pts |
Walter Ray | West Branch | Ogemaw County | 8pts |
Matthew Sanford | Vassar | Ogemaw County | 8pts |
Nick Hauff | Tawas | Iosco County | 6pts |
Troy Dirske | Berkley | Tawas Area | 6pts |
Dave Lukowski | Midland | Oscoda County | 10pts |
Jason Krammer | Bay City | Hale | 3pts |
Scott Krammer | Bay City | Hale | 8pts |
Tyler Henry | Oscoda | Oscoda | 8pts |
Courtney Ferchak | Mikado | Alcona County | 7pts |
Keith Frank | East Tawas | Reno twp. | 7pts |
Paul Corbin | Alpena | Alpena | 8pts |
Devon Mills | Oscoda | Alcona County | 11pts |
Erin Parker | Omer | Arenac County | 8pts |
Eric Chrzan | Alpena | Alpena County | 8pts |
Brian Compeau | Goodrich | Prescott | 8pts |
Angela Chrivia | Whittemore | Sherman Twp. | 8pts |
Clarence Rice | Highland Ill. | Omer | 10pts |
Mark Werda | Alpena | Alpena | 8pts |
Daryl Johnson | Hale | Plainfield Twp. | 8pts |
Hannah Moran | Tawas | Tawas | 9pts |
Lawrence Enos | Hale | Hale | 6pts |
Rodney Whittford | Tawas City | Wilber Twp | 8pts |
Thomas Stein | Harbor Beach | Ruth | 8pts |
David Miller | St Helen | Richfield Twp. | 4pts |
Curtis Kobs | Tawas City | Tawas City | 8pts |
Carole Sheehan | Whittemore | Alabaster | 8pts |
Chris Zubek | Tawas | Tawas | 10pts |
Quentin Johnson | Plainfield | Plainfield | 8pts |
Joshua Johjnson | Plainfield | Plainfield | 8pts |
Rachelle Johnson | Plainfield | Plainfield | 8pts |
Larkin Spaw | Plainfield | Plainfield | 7pts |
Paul Binder | Owendale | Harbor Beach | 7pts |
Brad Miller | Prescott | Whittemore | 8pts |
Dennis Frank | East Tawas | Alabaster | 7pts |
Norman Lendzion | Byron | Tawas | 5pts |
Peter Kaiser | Whittemore | Whittemore | 8pts |
Marv Pichla | National City | Iosco County | 7pts |
Scott Frank | East Tawas | Twining | 6pts |
Andrew Blust | East Tawas | Wilber Twp. | 8pts |
Jack Kulick | Oak Park | Ogemaw County | 8pts |
Keith Edmonds | AuGres | Arenac County | 7pts |
Harry Henry | Alpena | Black River | 9pts |
Whitney Rollins | Augres | Arenac County | 8pts |
Wayne Kuzbiel Jr. | East Tawas | Iosco County | 8pts |
Barb Currie | Whitemore | Iosco County | 8pts |
Mike Currie | Prescott | Ogemaw County | 7pts |
Joshua Roulo | East Tawas | East Tawas | 6pts |
Bob Sheehan | Whittemore | Alabaster | 9pts |
Walter Roy | West Branch | Ogemaw County | 8pts |
Tom Kramer | Bay City | Tawas | 4pts |
Ed Currie | Whittemore | Iosco County | 4pts |
Mike Goddard | Harrisville | Mikado | 11pts |
Fran Semrick | Tawas City | Arenac County | 4pts |
Carla Johnson | Hale | Iosco County | 7pts |
Roy Rifenbark | Barton City | Alcona County | 8pts |
Rick Stros | Port Hope | Port Hope | 8pts |
Becky Edmonds | AuGres | Arenac County | 6pts |
Jeff Seyfried | Tawas City | Whittemore | 8pts |
Keith Wojahn | Tawas City | Tawas Twp | 7pts |
Ardell Hargrove | Grand Blanc | Alcona County | 6pts |
Rodney Jimkoski | Filion | Filion | Doe |
Rick Thompson | Tawas City | Tawas City | 6pts |
Michael Blust | Whittemore | Alabaster Twp. | 8pts |
Marcus Doan | Tawas City | Gratiot County | 7pts |
Julia Borysiak | Dundee | Ogemaw County | 3pts |
Dallas Sheehan | Dundee | Iosco County | 8pts |
Christina Jordan | East Tawas | National City | 8pts |
Vincent Soura | Tawas City | Iosco County | 7pts |
Hannah Riffel | Oscoda | Standish | 4pts |
Brandon Groff | Tawas City | Tawas City | 8pts |
Bruce Bigham | Harrisville | Alcona County | 8pts |
Louis Kendall | National City | Plainfield Twp. | 7pts |
Don Thwing | East Taweas | Alabaster Twp. | 6pts |
Donald Gusa | Reese | Huron County | 8pts |
Larry Snyder | Twining | Arenac County | 7pts |
Courtney Murdock WINNER
|
Prescott
|
Prescott
|
8pts
|
Diana De Gentenaar | Lupton | Ogemaw County | 8pts |
Kevin Miniuk | Flat Rock | Oscoda | 2pts |
David Griggs | Oscoda | Oscoda County | 6pts |
Stacey Kaiser | East Tawas | Iosco County | 6pts |
Timothy Hart | Greenbush | Oscoda | 2pts |
Jay Quarter | Tawas City | Tawas Point | 8pts |
Jennifer Quarters | Tawas City | Tawas Twp. | 8pts |
Jayden Quarters | Tawas City | Tawas Twp | 8pts |
Cidy Jones | Turner | Turner | 8pts |
Lillian Bigham | Lincoln | Harrisville | 6pts |
Josh Burton | Burton | Ogemaw County | 8pts |
Chris Jagekewski | Tawas | National City | 6pts |
Rifle Season Prizes to be given away on 12/1/23 during our Morning Shows!
WKJC FM 104.7, HITS FM 94.9, HITS FM 103.3
(Random drawing - Winner must pass ATF background Check- Must be 18)